پارک آبی تهران، دهکده آبی پارس ، پارک آزادگان ، پارک جدید آبی

پارک های آبی تهران

پارک های آبی را می توان یکی از بهترین مکان های تفریحی برای عموم افراد دانست. در این پارک ها سرگرمی های زیادی مانند استخر، سرسره های آبی، حمام تفریحی و بسیاری از تفریحات دیگر نیز وجود دارد. پارک های آبی از سال ها پیش مورد توجه مردم قرار گرفت. در بعضی از پارک های آبی چشمه های آبگرم وجود دارد که می تواند برای درمان نیز از آنها استفاده کرد. تهران یکی از شهرهایی است که دارای چندین پارک آبی است. ما در این مقاله قصد داریم که تعدادی از پارک آبی تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم.

دهکده آبی پارس

می توان گفت که دهکده آبی پارس وسیع ترین پارک آبی تهران است. حتی به جرات می توان گفت که در تمام خاورمیانه هیچ پارک آبی به بزرگی دهکده آبی پارس نیست. این پارک آبی سرپوشیده در سال1389 احداث شد و در نوبت های مردانه و زنانه در حال ارائه خدمات تفریحی پر هیجانی می باشد. برای هر نوبت حدود 2 هزار نفر ظرفیت دارد. سانس خانم ها از 8 تا 5 و همچنین سانس مخصوص آقایان از 6 تا 2 بامداد می باشد. قسمت های موجود در دهکده آبی پارس شامل پارک آبی، مرکز خرید و قسمتی به عنوان vip در نظر گرفته شده است. در قسمت vip این پارک آبی دارای  ماساژ، حمام آفتاب، سالن بدنسازی، جکوزی و سونا می باشد. ورودی این پارک آبی برای هر نفر 50000 تومان است. 

 دهکده آبی پارس

این پارک آبی دارای امکاناتی از جمله سینما 6 بعدی، چاله فضایی، دریاچه امواج، کافی شاپ، پارکینگ، سرسره های آبی مهیج، فضای بازی برای کودکان، غار نمک، سالن ماساژ، قلعه وحشت، اتاق برف، حوضچه آب سرد، انواع رستوران های ترکی ، کشتی و بوف، شهر بازی، حمام ترکی و ..... می باشد. 

پارک آبی آزادگان

این پارک آبی تهران در مشیریه واقع شده است و تحت مدیریت سازمان فرهنگی شهرداری می باشد. این پارک آبی را شهرداری تهران  در سال 1374 احداث نمود. طراحی آن را از یکی از پارک های آبی کانادا گرفته اند. سانس های پارک آبی آزادگان دو ساعت و نیمی است و از ساعت 9 صبح شروع می شود. سرسره 70 متری این پارک آبی که به سرسره مرگ معروف است یکی از مهیج ترین بازی های آن می باشد. همچنین در این پارک آبی تهران یک ساحل و دریاپه مصنوعی هم طراحی شده است.

پارک آبی آزادگان

پارک آبی آزادگان تنها در فصل تابستان باز می باشد و در دیگر فصل ها کار نمی کند. این پارک آبی به صورت سرباز می باشد. همچنین دارای موارد دیگری از جمله زمین چمن برای بازی فوتسال، قسمتی برای بازی والیبال و فوتبال ساحلی نیز می باشد. 

پارک آبی جماران

یکی دیگر از پارک های آبی تهران که در قسمت رشته کوه البرز قرار دارد، پارک آبی جماران است. این پارک آبی تهران دارای آب های معدنی می باشد که منبع آن چشمه های موجود در پارک جمشیدیه است. در این پارک آبی موسیقس زنده نیز اجرا می شود. علاوه بر تمامی اینها در پارک آبی جماران دارای  خدمات رایگان ویژه ای از جمله بستنی، میوه، براشینگ آرایشگاه، نوشیدنی و ماساژ می باشد.  می توان آن را زیباترین پارک آبی تهران معرفی کرد. ورودی پارک آبی جماران 50000 تومان است. 

پارک آبی جماران

علاوه بر اینها امکانات بسیار زیادی در پارک آبی جماران وجود دارد که از جمله آنها می توان به کارواش، کافی شاپ، سرسره های آبی، ایر هاکی، ایروبیک در آب، بوفه، براشینگ، تی آر ایکس، یک وعده غذایی رایگان، رودخانه مواج، دارت، سونای خشک و بخار، پارکینگ، ماساژ و.... نیز اشاره کرد. 
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

It is in this context that various manufacturers replica watches started exploring how to achieve watches that could resist such fields. IWC was the first to release a widely available rolex replica sale watch resistant to magnetic fields with its aptly named Ing¨¦nieur model. Not to be outdone, in that same time-frame, Rolex also released its own magnetic-resistant watch: the Rolex Milgauss (from the French "mille" and Gauss, thus resistant to 1000 Gauss). James Stacey swiss replica watches recently covered a set of newly announced Ing¨¦nieur pieces by IWC, to be released in 2013: the year of the Ing¨¦nieur for IWC. The basic innovation in both the Rolex Milgauss and the IWC Ing¨¦nieur and other such watches is the use of a Faraday replica watches uk cage that encloses the movement. Similar to how being inside an airplane protects you from the effects of replica watches lightning, a Faraday cage (ferromagnetic enclosure) around the movement will divert a current or magnetic field and shield and protect the entire movement, including the balance wheel and rolex replica sale its hairspring.