مشکل verify your account در اینستاگرام - آموزش رفع ارور verify your account در اینستاگرام

مشکل verify your account در اینستاگرام

بعضی اوقات،  در زمان استفاده از حساب کاربری در نرم افزار اینستاگرام با اروری تحت عنوان  Verify Your Account مواجه  می شوید که برای بر طرف کردن این مشکل بایستی شماره تلفن خود را در حساب به ثبت برسانید. عمدتا  این ارور پس از لایک یا فالو کردن و یا تغییر در  پروفایل و قرار دادن لینک به نمایش در می آید. برای رفع این مشکل این مطلب را از دست ندهید.

حل مشکل verify your account در اینستاگرام

در مرحله اول به تصویر  زیر برخواهید خورد که باید شماره تلفن خود را در کادر مربوطه وارد نمایید دقت داشته باشید  که بایستی شماره همراهتان را با کد کشورتان وارد کنید( 989122222222)  و سپس گزینه Submit را لمس نمایید.

آموزش رفع ارور Verify Your Account در اینستاگرام

در مرحله دوم کد شش رقمی به همان شماره ای که وارد کردید پیامک می شود که بایستی آن کد را مطابق شکل زیر در کادر مربوطه وارد نمایید و بعد از  گزینه Verify Account را لمس کنید تا دوباره حساب کاربری شما قابل دسترسی و استفاده قرار گیرد ( اگر کد مورد نظر برایتان پیامک نشد گزینه Go back را برگزینید و دوباره شماره خود را وارد نمایید)

آموزش رفع ارور Verify Your Account در اینستاگرام

اگر هم دوست ندارید که شماره شما در اکانت به نمایش درآید دوباره میتوانید از قسمت Edit Profile شماره وارد شده را پاک کنید ولی ممکن است پس از مدتی مجددا این مشکل رخ دهد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید