علت و دلیل ارور has stopped working - آموزش رفع ارور has stopped working

علت و دلیل ارور has stopped working

ارور has stopped working

در این گزارش به موضوع علت و دلیل ارور has stopped working و راه حل آن پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

متاسفانه مساله ای که به تازگی بیشتر کاربران به آن بر می خورند مشکل و ارور استپ ورکینگ می باشد که در این مقاله به رفع این مشکل می پردازیم.

روش اول: آپدیت نمودن کارت گرافیک

در صورتی که شما در اجرای بازی با این ارور یعنی has stopped working مواجه شدید ، ممکن است کارت گرافیکتون را آپدیت نکرده باشید ! با آپدیت کارت گرافیکتون به احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد.

روش دوم:تنظیمات اکسپلورر

  • نرم افزار اینترنت اکسپلورر را باز کنید .
  •  به منوی tools بروید ، بر روی internet option کلیک نمایید و advanced را بزنید .
  •  تیک Enable third-party browser extensions را بگذارید .
  •  حال آن را apply کنید و بعد دستگاهتان را restart نمایید .

روش سوم: ناسازگاری ویندوز 7

احتمال دارد که فایل یعنی application یا Game مورد نظر با ویندوز  7 با یکدیگر هم خوانی نداشته باشند در صورتی که با فایلی در ویندوز 7 یا ویستا باز کردید (اغلب فایل نصب برنامه ها) با ارور has stopped working برخوردید یکی از علل آن می تواند نا سازگاری آن با ویندوز 7 یا ویستا باشد .برای رفع این مشکل می توانید بدین شکل عمل نمایید:

اول بر روی فایل مدنظرتان کلیک راست نمایید و بعد بر روی Properties کلیک کنید .

پنجرهای به نمایش در می آید به تب Compatibility بروید تیک کنار گزینه ی “: Run this program in compatibility mode for ” بعد در منوی کشویی این گزینه ویندوز سازگار با این فایل را انتخاب کنید (ترجیحا (Windows XP (Service pack 2 یا (Windows XP (Service pack 3 )

روش چهارم: کرک کردن (مختص نرم افزارها و Game) :

اگر در یک Game و یا نرم افزار با خطا has stopped working مواجه شدید ، بهتر هست که آن را کرک نمایید و  اگر این کار را انجام داده اید، از کرک جایگزین دیگری استفاده نمایید.

روش پنجم: آپدیت کردن (مختص Game) :

در بعضی مواقع برخی از Gameها پس از نشر با مشکلاتی مواجه می شوند که شرکت سازنده به جهت برطرف کردن آن ، ناچار به تهیه آپدیت آن Game می شوند . اگر Game شما از این مشکل برخوردار است، پیشنهاد می کنیم آن را آپدیت نمایید . به احتمال قوی مشکل برطرف می شود.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید