آیا ویندوز 10 را آپدیت کنیم؟ چگونه؟ - آموزش آپدیت وینوز 10

آیا ویندوز 10 را آپدیت کنیم؟ چگونه؟

در حال حاضر به علت تعداد و استفاده بی حد و مرز کاربران از دنیای تکنولوژی مثل رایانه های پی سی، موبایل، تبلت ها، و دیگر  وسایل الکترونیکی موجود در بازار و میزان داده های شخصی در این محصولات بایستی مساله ایمنی این محصولات را هم در نظر گرفت.

آیا ویندوز 10 را آپدیت کنیم؟ چگونه؟

شرکت های گوناگون مثل مایکروسافت و اپل و ... برای حل این مشکل پیوسته در حال آپدیت سیستم عامل های محصولات خود می باشند تا هکرها و سایر معضلات در زمینه تکنولوژی نتوانند خود را با یک نوع محصول هماهنگ کنند. از همین جهت آپدیت سیستم عامل ها از مباحث مهم محسوب می شود.

در رایانه های پی سی  و سیستم عامل ویندوز، ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز است. که در این مطلب به ارزیابی و چگونگی به آپدیت کردن آن پرداخته ایم.

خبر مسرت بخش در خصوص این ویندوز این است که کاربر نباید کار خاصی انجام دهد و ویندوز به طور خودکار آپدیت می شود. به این شکل که ابتدا دانلود و بعد بر روی سیستم نصب می گردد.

اغلب سیستم شما پس از آپدیت شدن احتیاج به شروع مجدد دارد. از همین حیث شما با تنظیم ساعت های کارتان می توانید به سیستم عاملتان اجازه دهید تا بداند  چه ساعاتی از روز با سیستمتان کار دارید و سیستم  مناسب ترین زمان برای  شروع مجدد را انتخاب می کند.

  1.  بر روی منوی start کلیک کنید  و گزینه setting را انتخاب نموده  و به بخش update & security > windows update بروید و changing active hours را برگزینید.
  2.  تایم شروع و تایم پایان را برای ساعت های فعایت تنظیم کنید و بعد گزینه save را بزنید.

اصول به روز رسانی ویندوز

برای اینکه بدانید ویندوزتان آپدیت شده است یا خیر  به قسمت Setting > update & security > windows update بروید و گزینه check for updates را چک کنید و ببینید چه آپدیتی برای شما فعال است.

آپدیت برای ویندوز 10 برای نسخه 1511 باید بدین شکل نوشته شده باشد (x64 KB3118754)

کمپانی مایکروسافت به طور خودکار در مواقعی  که شما از سیستم استفاده نمی کنید، ویندوز شما را آپدیت کرده یا شما می توانید هر وقت که مایلید آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید