ایا قرص سی لاکس لاغر می کند-اثر سی لاکس در کاهش وزن

ایا قرص سی لاکس لاغر می کند

قرص سی لاکس و اثر آن در کاهش وزن

درحال حاضر اضافه وزن به عنوان مشکلی در سراسر دنیا بیان می شود و اشخاص راههای متفاوتی را به منظور کاهش وزن انجام می دهند كه تعداد زیادی از این راهها ، نه تنها سودمند نیست بلكه در طولانی مدت، مسائل زیادی را برای این افراد ایجاد می کند .

قرص سی لاکس حاوی اثرات قاطع ملین و مسهل می باشد و به منظور برطرف کردن یبوست های متاثر از ضعف اعمال روده بزرگ مصرف می شود . قرص سی لاکس با کمک در خلی کردن روده، مانع تنبلی آن می شود .همچنین این قرص با زیاد کردن تحریکات روده، سبب بهبود یبوست می شود.

در حال حاضر استفاده از ملين ها جهت کم کردن وزن،راه لاغري در دنیا به حساب می آید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، محققان عنوان کردند که به طور متوسط بيشتر از ۴۷ درصد از زنان در دنیا که تمایل دارند به سرعت وزن خود را کم کنند ، به استفاده از این قرص روی مي آورند.

اطلاعات درباره مصرف ملين ها

ملين ها که معمولا به شکل قرص وجود دارند به منظور سریع تر کردن روند هضم و جلوگیری از يبوست می باشد . به کسانی که به يبوست مزمن مبتلا هستند ، استفاده از ملين ها پیشنهاد مي شود تا حرکت روده ها نظم یابد. استفاده پیاپی و منظم از این قرص برای سلامت افراد تهدیدی جدی به حساب می آید بدلیل اینکه همه مواد مغذي سریع از بدن خارج می شود. ملين ها سموم را از بدن خارج می کنند و با اثر گذاشتن بر روده ها گاز معده را خارج مي کند. ولی پزشکان سراسر دنيا اعتقاد دارند که اين روش به منظور کم کردن وزن تاثیرگذار نیست. استفاده از ملين ها در طولانی مدت در سوخت و ساز کلي و روند هضم مشکل به وجود می آورد و سبب خارج شدن آب زياد از بدن مي شود. در اين هنگام انرژي بدن نيز کم مي شود و برای بدن خطر جدی ایجاد می کند. به منظور کاهش وزن در طول روز آب کافی مصرف کنید و اگر رژیم غذایی متعادل دارید فقط به مدت 5 روز می توانید از ملین استفاده کنید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید