بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کرج-بهترین مؤسسه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کرج

زبان فرانسوی دومین زبان مدرن دنیاست که زبان مادری چیزی در حدود ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان را تشکیل داده است. این زبان، زبان رسمی ۲۹ کشور می باشد، همچنین یکی از زبان های رسمی همه دفاتر سازمان ملل و بخش عظیمی از سازمان‌های بین‌المللی به شمار می رود.

صحبت کردن به زبان فرانسوی امتیاز خوبی جهت موفقیت تحصیلی در فرانسه محسوب می شود. لازم به ذکر است نخستین دلیل شکست دانشجویان خارجی در فرانسه آشنا نبودن دانشجو به این زبان می باشد خصوصا در رشته های علوم انسانی و حقوق.

بالغ بر 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی تکلم می کنند. زبان فرانسوی در حدود 70 کشور جهان زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی تلقی می شود. این زبان پس از زبان انگلیسی محبوب ترین و پر طرفدارترین زبان خارجی بین زبان آموزان به حساب می آید.

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی می باشد.

زبان فرانسوی، زبان بین المللی تئاتر، هنرهای بصری، رقص، معماری، آشپزی، مد و... است. تسلط به زبان فرانسوی نه تنها به معنی دسترسی به نسخه اصلی مهم ترین متون ادبیات فرانسه و فرانسوی زبان است بلکه به معنی دسترسی به سینما و ترانه های موسیقی نیز می باشد. با فراگیری زبان فرانسوی می توانید به آسانی زبان های دیگر لاتینی را مانند اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی یا حتی رومانیایی را بیاموزید.

در صورتی که تمایل به یادگیری زبان فرانسه دارید ما در ادامه شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در کرج آشنا می سازیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید