بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران-بهترین موسسه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

یادگیری زبان فرانسوی

یادگیری زبان جدید، به معنی پای نهادن به یک جهان ناآشنا و عجیب‌و‌غریب است، ولی این نباید موجب ترس شما بشود چراکه هر کاری، راهی دارد. تسلط بر یک زبان تازه، آن‌قدرها هم سخت نیست. اگر از شیوه صحیحی پیروی کنید، قادر به یادگیری هر زبانی به بهترین شکل ممکن می باشید. یکی از زبان‌های شیرین و پُرکاربردی که تعداد زیادی از مردم به‌عنوان زبان دوم برمی گزینند، زبان فرانسوی می باشد.

زبان فرانسه زبان رسمی 29 کشور شمرده می شود. زبان فرانسه به عنوان زبان اول در کشور فرانسه، بخش کبک از کشور کانادا، بخش والونیا در کشور بلژیک، غرب کشور سوئیس، موناکو، و بخش های دیگری از کانادا و ایالات متحده به حساب می آید.

زبان فرانسه چهارمین زبان بزرگ اتحادیه اروپا از لحاظ تعداد متکلمان مادری می باشد که حدود 20% از جمعیت اروپا این زبان را به عنوان زبان دوم خود برگزیدند. پس از استعمار شکوهمند فرانسه در قرن 17 و 18 قسمت عظیمی از کشورهای آفریقایی از زبان فرانسه به عنوان تنها یا یکی از زبان های رسمی خود بهره می برند و تعداد زیادی از کشورهای آفریقایی این زبان را به عنوان زبان دوم در مدارس خود تدریس می کنند. طبق تخمین های زده شده چیزی حدود 270 میلیون نفر در سراسر دنیا قادرند به زبان فرانسه صحبت کنند.

زبان فرانسه سابقه ای بسیار غنی در فرهنگ، هنر، دیپلماسی، ادبیات و علم دارد. امروزه زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو، وتو، کمیته بین المللی المپیک و بسیاری از انجمن های مطرح جهانی به شمار می رود. طبق نظر مجله بلومبرگ و تحقیق انجام شده در سال 2011 زبان فرانسه به عنوان سومین زبان مفید و کاربردی در دنیای تجارت (بعد از انگلیسی و چینی ماندارین) شناخته می شود.

در صورتی که تمایل به یادگیری زبان فرانسوی دارید ما در ادامه شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران آشنا می سازیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید