بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران-بهترین مؤسسه زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

زبان آلمانی چیست

زبان آلمانی یک زبان اروپایی می باشد که غالبا مردمان مناطق مرکزی اروپا از آن بهره می برند. این زبان به طور گسترده و به طور رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین صحبت می گردد. این زبان همچنین یکی از زبان های رسمی (اما نه زبان اکثریت) در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از لحاظ ریشه به زبان های هلندی و انگلیسی نزدیک و شبیه است.

زبان آلمانی یکی از زبان های اصلی جهان و زبان مادری بیش از 95 میلیون نفر در سراسر جهان می باشد که وسیع ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزشی در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) است. 
زبان آلمانی از نظر تعداد مقالات نوشته شده دومین زبان علمی جهان و سومین زبان رایج در محیط اینترنت (بعد از انگلیسی و روسی) به شمار می رود. تعداد تعداد کتاب هایی که در هر سال به زبان آلمانی نوشته و منتشر مقام پنجم را برای این زبان به ارمغان آورده اند.

ریشه اکثر کلمه های زبان آلمانی از خانواده زبان های هندی-اروپایی می باشد. قسمتی از کلمه های این زبان ریشه های لاتین یا یونانی دارند و تعداد قلیلی از آنها مشتق شده از زبان های فرانسه یا انگلیسی می باشند.

در صورتی که به یادگیری زبان آلمانی علاقمندید ما در ادامه یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران را به شما معرفی می کنیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید