بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران-بهترین موسسه کنکور

بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران

کنکور چیست؟

کنکور در واقع آزمون گسترده برای ورود به دانشگاه ها می باشد که در ایران، سرپرست اصلی برگزاری آن سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. این آزمون یک بار در سال به شکل تک مرحله‌ای و برای پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان های خارجی و هنر به صورت جداگانه برگزار می‌گردد.

طبق مصوبه مجلس، قرار است کنکور به تدریج حذف شود و معیارهای دیگری برای ورود به دانشگاه در نظر گرفته شود. اما تا حذف شدن آن زمان باقیست و فعلا تنها راه ورود به دانشگاه های معتبر، دادن کنکور است.

حال این سوال پیش می آید که چرا تعداد زیادی از دانش آموزان علاقه چندانی به مطالعه برخی از دروس ندارند و یا آنطور که باید برای یادگیری آن دروس تلاش نمی کنند ؟

برای جواب به این سؤال بهتر است بگوییم که در واقع مشکل اصلی خود این دروس نیستند، بلکه این مشکل ریشه در گذشته‌ی فرد و افکار و باورهای غلطی دارد که در اثر روش های تدریس نادرست در یک سیستم آموزشی غیرعلمی و فاقد خلاقیت در وی شکل گرفته است.

به عنوان مثال از همان دوران ابتدایی، درس ریاضی در ذهن خیلی از دانش‌آموزان، به عنوان درسی بسیار سخت شناخته شده است، در صورتی که اگر به شیوه ای علمی و جذاب به بچه ها آموزش داده می شد، قطعاً به عنوان درسی شیرین و دوست داشتنی در ذهن آنها ثبت می گردید.

ما در ادامه شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در غرب تهران آشنا می کنیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید