بهترین هدیه برای نوزاد پسر-چشم روشنی نوزاد

بهترین هدیه برای نوزاد پسر

هدیه دادن در مناسبت های مختلف یکی کارهای سخت اما در عین حال لذت بخش می باشد. اما هدیه بردن برای نوزاد کاری است بس سخت تر به ویژه اگر نوزاد پسر باشد! هدیه ی زایمان غالبا هدیه ای با ارزش مثل سرویس طلا، سکه، پول و یا هدیه هایی از این دست می باشد که مطابق با بودجه و سلیقه ی افراد تهیه می گردد، ما در این مقاله بر آن شده ایم تا هدیه های دیگری را که می توانید کنار هدیه های با ارزشتان بعندان یادگاری بدهید به شما معرفی کنیم. هدیه هایی که برای نوزادان پسر هم می تواند مناسب باشد.

سیسمونی نوزاد
شما میتوانید بخشی از سیسمونی نوزاد را به عنوان چشم روشنی هدیه دهید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که هدیه شما با دیگر اجزای سیسمونی سنخیت داشته باشد.

کوسن یا بامپر
بامپر گونه ای کوسن و محافظ تخت نوزاد می باشد که شما می توانید یک طرح با مزه و دوست داشتنی انتخاب کنید و آن را در کنار چشم روشنی که در نظر گرفته اید هدیه دهید البته جنس آن باید نرم و لطیف باشد.

Image result for ‫کوسن یا بامپر‬‎

قاب عکس
می توانید قاب عکس مادر و نوزاد را هدیه دهید و یا حتی قاب عکس نوزاد یا سونوگرافی مادر را به عنوان یک یادگاری ارزشمند در کنار هدیه ی اول تان به عزیزانتان ببخشید.

عروسک های پولیشی
عروسک و جزییات تزیینی اتاق نوزاد می تواند هدیه جذاب و دوستداشتنی باشد. که بسته به جنسیت نوزاد می توانید آن ها را تهیه کنید. در انتخاب عروسک های پولیشی باید توجه داشته باشید که مناسب جهت محدوده ی سنی نوزادان باشد همچنین از پارچه های ضد حساسیت و نرم ساخته شده باشند.

Image result for ‫عروسک های پولیشی‬‎

دیوار کوب
دیوارکوب های گل دوزی شده یکی دیگر از هدایایی است که می توانید بدهید و محدودیت جنسی هم ندارد. این دیوارکوب های بامزه می تواند جذابیت خاصی به فضای اتاق نوزاد از راه رسیده ببخشند، این دیوار کوب ها می تواند عکس و یا حتی اسم کوچولو تازه متولد شده در خانواده ی شما باشد.

بازی های فکری
همچنین برای تهیه هدیه چشم روشنی نوزاد می توانید مقداری دوراندیشی کنید تا هدیه ی شما کارآمد تر باشد و مدت زمان طولانی تری برای نوزاد تازه متولد شده کارایی داشته باشد. بازی های فکری، بازی های تقویت هوش کودک از جمله هدیه های با ارزشی می باشد که در کنار هدیه اولیه ی خود می تواند برای نوزاد تازه متولد شده در نظر بگیرید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید