ویار خوردن ترشی در بارداری نشانه پسر یا دختر - ويار ترشي يا شيريني نشانگر جنسیت جنین

ویار خوردن ترشی در بارداری نشانه پسر یا دختر

در حال حاضر باردار هستید و بی صبرانه دوست دارید پیش از اینکه به سونوگرافی بروید از جنسیت جنینتان با خبر شوید؟ البته که باید گفت هیچ چیز علمی  به جز سونوگرافی مبنی بر تعیین جنسیت جنین وجود ندارد. ولی هنگامی که زنان هنوز درگیر تکنولوژی نشده بودند و خبری از سونوگرافی نبود، می توانستند جنسیت جنین خود را تشخیص دهند که بعضی از این روش ها به تدریج از یادها رفت.جنسیت جنین از طریق سونوگرافی در هفته شانزدهم معلوم می شود.

ویار خوردن ترشی در بارداری نشانه پسر یا دختر

ويار و ميل به مواد‌غذايي در زمان حاملگی يكي از رایج ترين چیزهایی است كه بیشتر بانوان باردار با آن مواجه شده اند. ميل به شيريني‌ها، ترشي‌ها و حساسيت به بو و تمایل به استفاده از مواد‌غذايي ناسالم  از جمله چیزهایی است كه بانوان باردار در  دوران بارداري به آن بر می خورند. میل به خوردن بعضی از موادغذايي طبيعي و سالم در بانوان در اين دوران به‌ خاطر تامين مواد مغذي مورد نياز بدن و جنين آن‌هاست كه عکس العملی عادی در این ایام به شمار می آید.

بعضی ها معتقدند ويار های خاصی در خصوص جنس جنین وجود دارد كه به‌ طور تجربي به آیندگان منتقل شده است. با اینکه این اعتقادات پایه و اساس علمی ندارند ولی در بسياري از موارد شاهد حدس های درست آنان بوده ایم. بعد از اینکه خانواده ها متوجه بارداری فرزندشان شدند برای اینکه بدانند نوه آن ها دختر است یا پسر بسیار ذوق دارند. طبق باورهاي پیشین، ويار زن باردار به موادغذايي ترش يا شور يكي از نشانه های داشتن فرزند پسر و تمایل به مواد‌غذايي شيرين نشانگر داشتن فرزند دختر می باشد. درمانگران با ارزیابی شرایط زنان باردار با چک کردن نشانه های ديگري همچون رنگ ادرار، رنگ مو، چاقي‌هاي موضعي، فرم و شكل شكم زنان در دوران بارداري در بعضی موارد مي‌توانند نوع جنين را تشخيص دهند.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید