رژیم لاغری سریع و موثر در یک هفته - چگونه در یک هفته لاغر شویم؟

رژیم لاغری سریع و موثر در یک هفته

رژیم غذایی GM چیست؟

این رژیم غذایی در سال ۱۹۸۵ برای پرسنل جنرال موتور جمع آوری گردید. رژیم غذاییGM، که  معروف به رژیم غذایی جنرال موتورز (General Motors)، می باشد، به نحوی تهیه شده است که به شخص اطمینان می دهد نزدیک به ۵ کیلوگرم در طی یک هفته وزن کم کند.

رژیم غذاییGM، یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که  به شخص این امکان را می دهد در هر روز گروه های متنوع غذایی را استفاده نماید. طرفداران این رژیم غذایی معتقدند که GM باعث تحریک در کاهش وزن شده و در پی آن باعث چربی سوزی در مدت زمان بسیار کوتاهی را به نسبت سایر رژیم‌های غذایی ایجاد می کند.

این رژیم به مدد  وزارت کشاورزی ایالات متحده و FDA، با تست های بسیار در مرکز تحقیقات جان هاپکینز، گسترش یافته است. با این همه، باور ها و ادعاهای تهیه کنندگان آن را  کم ارزش می شمارند و ریشه های حقیقی رژیم لاغری GM تا به حال مشخص نشده است. این رژیم غذایی 7 روزه است، هر روز با قوانین اصولی سر سختانه در خصوص گروه های غذایی که می توانید استفاده نمایید، همراه است. مثلا، رژیم غذایی شما در دومین روز  فقط از گروه سبزیجات می باشد، اما  در روز پنجم شما باید چند عدد گوجه فرنگی و یک تکه  بزرگ گوشت میل کنید.

ویژگی های رژیم غذایی جنرال موتورز

  •  تنها در طی یک هفته 15 پوند (6.8 کیلوگرم) وزن کم نمایید.
  •  با این رژیم تمامی سموم و ناخالصی ها ی بدنتان دفع می شود.
  •  عملکرد دستگاه گوارش بسیار بهبود می یابد.
  •  قدرت بدنی تان در برابر چربی سوزی بالا می رود .

رژیم لاغری سریع و موثر در یک هفته

کاهش وزن با رژیم لاغری جنرال موتورز

روز اول:

تنها مجاز به خوردن میوه هستید. هر نوع میوه ای  به غیر از موز را اجازه دارید مصرف نمایید و هیچ محدودیت در استفاده آن ندارید. پیشنهاد می شود برای این رژیم بیشتر از هندوانه مصرف نمایید.

روز دوم:

در روز دوم تنها قادر به استفاده از سبزیجات پخته و  خام هستید. و هیچ محدودیتی  برای خوردن سبزیجات ندارید جز آنکه خوردن  سیب زمینی تنها در وعده ی صبحانه مجاز است.

روز سوم:

مصرف میوه و سبزیجات برای روز سوم در دستور این ژیم غذایی آمده است. هر چه قدر که دوست داشتید میوه و سبزی جات میل نمایید، فقط استفاده از موز و سیب زمینی ممنوع است.

روز چهارم :

استفاده از موز و شیر برای شما اجباریست و فقط می توانید 6 عدد موز بزرگ و یا 8 عدد موز کوچک میل نمایید.علاوه بر آن می توانید 3 لیوان شیر که بهتر است کم چرب باشد میل نمایید.

روز پنجم:

284 گرم گوشت گاو، مرغ و یا ماهی مصرف نمایید. به همراه آن می توانید از 6 عدد گوجه فرنگی هم استفاده کنید. افرادی که گیاهخواری می کنند  مجازند به برنج قهوه ای و یا پنیر روستایی را جایگرین گوشت نمایند. توصیه میکنیم روزانه آب زیادی استفاده نمایید تا اسید اوریک اضافی بدنتان دفع شود.

روز ششم:

284 گرم گوشت گاو، مرغ یا ماهی میل نمایید. به هر میزانی که دوست داشتید می توانید سبزیجات مصرف نمایید البته از خوردن سیب زمینی خودداری کنید. گیاهخواران هم مجازنداز  برنج قهوه ای به جای گوشت استفاده نمایند. خوردن آب را یادتان نرود.

روز هفتم:

تنها برنج قهوه ای، میوه، آب میوه و سبزیجات را می توانید استفاده نمایید. و هیچ محدودیتی در میزان استفااده از آن ها ندارید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید