بهترین کلینیک پوست در تهران-بهترین مرکز تخصصی پوست در تهران

بهترین کلینیک پوست در تهران

پوست شما حساس‌تر از آن‌چه که تصور می‌کنید است. به عنوان مثال اگر شخص عادت داشته باشد که مرتب به صورت خود دست بزند به دلیل وجود انواع باکتری‌ها در دست، این امر می‌تواند منجر به ایجاد جوش بر روی پوست صورت شود. یا کافیست بدون شستن دست بر روی پوست صورت آرایش انجام گیرد تا به احتمال قوی منجر به ورود باکتری به پوست صورت گردد. از سوی دیگر برخی علل داخلی نیز می‌تواند ساز‌ و ‌کار طبیعی پوست را مختل کند، مانند عدم تعادل هورمونی که گاه منجر به خشکی بیش از حد پوست می‌شود و یا کم‌بود برخی از ویتامین‌ها و کمبود آهن که می‌تواند منجر به تیرگی رنگ بخش‌هایی از پوست شود.

از دیگر عوامل مشکل‌ساز برای پوست می‌توان به عوامل روحی-روانی اشاره نمود، نظیر عوامل سایکوفیزیولوژیک و افزایش ناراحتی پوستی به دنبال افزایش اضطراب و تنش فرد. هم‌چنین داشتن وسواس یا حالتی که شخص از ترس بد دیده شدن دچار ترس و اضطراب شدید می‌شود. گاهی نیز در برخی از این نوع ناراحتی‌ها، شخص بدون داشتن ناراحتی پوستی احساس مورمور شدن و یا خارش پوست می‌کند. البته در چنین مواردی عامل اصلی بهبود از بین بردن منبع اولیه‌ی تنش و اضطراب فرد خواهد بود و فرد نیاز به مراجعه به روان‌شناس یا روان‌پزشک خواهد داشت.

علاوه برجنبه‌ی سلامتی، جلوه‌ی پوست ما در ذهن افراد به صورت ناخودآگاه با هویت ما پیوند می‌خورد و هرگونه مشکلی در پوست و به‌خصوص پوست دست و صورت از لحاظ اجتماعی بر روابط و اعتماد به‌نفسمان اثر منفی برجای می‌گذارد.

در مواجهه با مشکلات و بیماری های پوستی نیاز به یک مشاوره‌ی دقیق وجود خواهد داشت. در کینیک ............................. این مشاوره به گونه ای سیستماتیک و طبق استانداردهای خاص خود و با دقت تمام انجام می گیرد. در واقع در این مشاوره هرچند کوتاه، اساسی‌ترین مشکل یا بخش بزرگی از مشکل پوستی فرد در همان گام اول روشن می‌گردد. در گام دوم آنالیز پوست شخص انجام خواهد شد، زیرا تشخیص صحیح نوع پوست، تشخیص صحیح احتیاجات پوست فرد را به دنبال خواهد داشت. بسته به شرایط فرد مراجعه‌کننده این آنالیز می‌تواند ابعاد کوچک یا بزرگ‌تری را در بر بگیرد.

بسیار آسان‌تر از آن‌چه که به نظر می‌رسد می‌توانید مشکلات پوستی خود را حل کرده و از مراقبت‌های ویژه در این مورد برخوردار شوید. فراموش نکنید که پوست شما به نوعی هویت شماست و باید نسبت به آن حساس باشید. برای رفع مشکل پوست خود یا دریافت مراقبت امروز و فردا نکنید گاهی فقط با تجویز یک کرم ساده یک عارضه‌ی بدشکل در پوست صورت شخص، در عرض چند روز و برای همیشه از بین می‌رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های درج شده تماس بگیرید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید