بهترین کلینیک هایفوتراپی تهران-بهترین مرکز تخصصی هایفوتراپی تهران

بهترین کلینیک هایفوتراپی تهران

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی روشی است برای جوانسازی و لیفتینگ پوست که برابر است با انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین، بطور متمرکز در لایه های عمقی پوست.

زیاد شدن سن تغییراتی از جمله شل شدن و شکل گیری چین و چروک های صورت در تمام لایه های پوست را به همراه دارد. در قدیم درمان تأثیرپذیری برای بخش های عمقی تر پوست به غیر از جراحی پلاستیک صورت در دسترس نبود. در شیوه هایفو تراپی لایه عمقی تر پوست مورد هدف قرار می گیرد و لایه اپیدرم دست نخورده باقی می ماند به بیان دیگر مرکز امواج اولتراسوند، زیر پوست می باشد و هنگام عبور از سطح پوست انرژی امواج جذب پوست نگشته و تغییر قابل توجهی در سطح پوست ایجاد نمی گردد.

عوارض هایفو بسیار کم می باشد. البته مقدار احساس درد در افراد مختلف، متفاوت است. اکثر بیماران مرحله دریافت انرژی گرمایی را به خوبی تحمل می‌نمایند. هر درد یا ناراحتی همراه با این روش، موقتی می باشد که غالبا فقط در طول عمل بروز خواهد کرد. مردان متقاضیان بسیار خوبی برای هایفوتراپی می باشند، چراکه این روش به خاطر دسترسی به لایه‌های عمیق پوست تا 4.5 میلی‌متر، پیشرفته‌ترین روش حرارتی برای بهبود چین و چروک است.

مزایای هایفوتراپی

  • عدم نیاز به هیچ‌گونه عمل جراحی و یا عمل لیفت
  • کاملاً ایمن و بدون درد
  • وجود نداشتن دوره نقاهت
  • عدم وجود عوارض و درمان سریع

این روش برای افرادی که دارای شل شدگی پوست هستند و احساس می‌کنند استحکام و سفتی پوستشان کم شده است بسیار مناسب می باشد.

ما در ادامه شما را با یکی از بهترین کلینیک های هایفوتراپی در تهران آشنا می کنمیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید