بهترین کلینیک ناباروری در تهران-بهترین مرکز تخصصی ناباروری در تهران

بهترین کلینیک ناباروری در تهران

ناباروری چیست؟

زمانی که شما در طول شش ماه تا یک سال (وابسته به سن) به شکل محافظت نشده رابطه جنسی داشته باشید اما باردار نشوید، به این حالت ناباروری گفته می شود.

ناباروری در اصل علامت ونشانی ندارد و میتوان گفت نشانه ناباروری همان باردار نشدن است.
افراد زیر 35 سال بعد از یک سال تلاش مداوم برای بارداری، در صورت عدم موفقیت باید به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنند. این مدت برای زنان بالای 35 سال به 6 ماه کاهش می یابد.

در حدود ۴۰درصد از ناباروری ها به علت مشکلات مردان و ۴۰ درصد به دلیل مشکلات زنان است.
در حدود ۲۰ درصد از ناباروری ها را هم نمی توان هیچ مشکلی برایشان پیدا کرد.

با اینکه ناباروری در ایام قدیم، مشکلی بسیار پیچیده و درمان نپذیرفتنی به حساب می رفت، اما خوش بختانه در حال حاضر درمان‌های تأثیر گذار و مطمئن بسیاری برای درمان و غلبه بر ناباروری پدید آمده است که شانس باردار شدن را به طرز چشم گیری افزایش داده است. اصلیترین اقدام در رویارویی با ناباروری، به جای درگیر شدن با احساسات منفی و فرار از مسأله، مراجعه به مشاورین و متخصصین این زمینه، می باشد. جالب است بدانید که اکثر مواقع راه حل چنین مسئله به ظاهر پیچیده‌ای، بسیار ساده است. هنگام شک به ناباروری، مراجعه به مراکز تخصصی، به شما کمک می رساند تا در وهله اول با یادگیری اصول صحیح رابطه­ جنسی و سپس تشخیص دلیل اصلی ناباروری و درمان آن، هرچه سریع تر به هدف شیرین خود یعنی بارداری و در آغوش گرفتن کودکتان دست پیدا کنید.

ما در ادامه یکی از بهترین کلینیک های ناباروری در تهران را به شما معرفی میکنیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید