بهترین کلینیک ارتوپدی در تهران-بهترین مرکز تخصصی ارتوپدی در تهران

بهترین کلینیک ارتوپدی در تهران

ارتوپد چیست؟

ارتوپد یکی از شاخه های پزشکی است که بر روی تشخیص، مراقبت و درمان بیماران مبتلا به اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی (استخوان ها، مفاصل، لیگامان ها، تاندون ها و اعصاب) تمرکز می کند لذا به پزشکان متخصص در این زمینه ها جراح ارتوپد می گویند. جراحان ارتوپد به ایفای نقش در همه جوانب مراقبت سلامت سیستم اسکلتی عضلانی با استفاده از متد های پزشکی، فیزیکی، توانبخشی و همچنین جراحی می پردازند. علی رغم اینکه هر متخصص ارتوپد با تمام ابعاد سیستم اسکلتی عضلانی آشنا است اما بسیاری از آنها دارای تخصص در ناحیه خاصی از بدن مانند ستون فقرات، لگن، زانو، پا، دست، شانه و ارنج هستند. به علاوه ممکن است جراحان ارتوپد روی یک زمینه کاری خاص مانند کودکان، جراحی های ترمیمی، جراحت ها، تومور شناسی (تومورهای استخوانی) یا پزشکی ورزشی تمرکز کنند.

بهترین متخصص ارتوپد خوب کیست؟

بهترین متخصص ارتوپد پزشکی است که بعد از اتمام دوره های تحصیل خود همچنان به مطالعات و پژوهش های جانبی درباره ی بیماری ها و روش های نوین جراحی، درمان و مدریت بیماری ادامه دهد و تلاش کند از بین روش های موجود، موثرترین و کم هزینه ترین درمان را جهت رفع مشکل بیمار برگزیند. متخصص ارتوپد نقش مهمی در سازمان دهی و ارائه مراقبت های اورژانسی دارد و از اعضای تیم درمانی در آسیب های چند سیستمی و پیچیده محسوب می شود بنابراین این متخصصان نیازمند ارتباط موثر و پویا با سایر اعضای تیم درمان می باشند. متخصص ارتوپد خوب از هر دو روش جراحی و غیر جراحی برای درمان آسیب های اسکلتی و عضلانی، بیماری های تخریب کننده، بیماری های ستون فقرات، آسیب های ورزشی، تومورها، عفونت ها و اختلالات مادرزادی استفاده می کند و درمانی را موثر می پندارد که موجب بهبود سطح کیفیت زندگی بیمار شود.

 در ادمه با یکی از بهترین کلینیک ای ارتوپدی در تهران آشنا می شویم.

کلینیک تخصصی ................................ می کوشد تا با بهره گیری از مجرب ترین پزشکان جراح متخصص و فوق تخصص ارتوپدی و استفاده از برترین روش های درمانی، و تجهیزات کاملا پیشرفته پزشکی، در فضایی آرام و صمیمی تجربه ای متفاوت از فرآیند درمان را برای مراجعین محترم مهیا سازد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید