چگونه نقاش معروفی شویم

چگونه نقاش معروفی شویم

این پرسش که به چه صورت نقاش معروفی می توان شد، موضوعی است که ذهن تعداد زیادی از افراد را درگیر کرده است. شما می توانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. به منظور تبدیل شدن به یک نقاش مشهور برخی از فعالیت ها نیاز می باشد که عبارتند از:

  • تمرین کردن

به منظور نقاش معروف شدن نیاز است تا توانایی‌های عملی لازم را آموزش ببینید. صرف هر روز یک ساعت زمان به منظور پیشرفت و یادگیری ممکن است ناچیز باشد ولی تمرینی می باشد به منظور پرورش توانایی های شما. بر روی نقاط ضعف خود تمرکز بیشتری داشته باشید، اما بر نقاط قوتتان نیز تکیه کنید. به علاوه این که شناخت نیاز و تقاضای جامعه در این مسیر بسیار مهم است.

برخی نهادها ، مانند نمایشگاه‌هایی که  توسط هنرمندان ایجاد شده اند، اغلب جزوه‌های رایگان، کلاس‌های فشرده، فیلم‌ها و وب سایت‌هایی دارند که می‌تواند در این زمینه کارآمد باشد. برخی فروشگاه‌های هنری نیز معمولا در اواخر هفته نشست‌هایی برگزار می‌کنند که شما می‌توانید علاوه بر کسب یک مهارت جدید، با بسیاری از هنرمندان نیز ملاقات داشته باشید.

naghashiiii

  • فعالیت در حوزه مورد علاقه

تمامی نقاشان موفق و معروف معتقد می باشند که به منظور تبدیل شدن به  یک نقاش معروف نیاز به شناسایی تمایلات خود می باشد و پیش از هر مورد باید علایق و تمایلات خود را بشناسند. همچنین برای کشیدن تابلو نقاشی نیاز می باشد موضوع و عکسی را انتخاب نمایید که به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و برای شما مطلوب باشد و شما بتوانید آن را بکشید. لازم به ذکر است بکارگیری از شیوه های مختلف مثل ترسیم کردن ، تخیل و واقعیت انگاری در این زمینه کمک بسیاری می کند.

در ضمن از موارد راحت شروع نمایید و با مرور زمان به سمت موارد پیچیده تر و دشوارتر بپردازید.

2-84

  • زمانی به منظور تمرین نقاشی فعال

یک مورد را انتخاب کرده و یک زمان دو الی سه دقیقه ای برای خود تنظیم نمایید و کشیدن را آغاز نمایید. این کار را برای چند بار دوباره شروع کنید و زمان سنج را تنظیم و کشیدن را آغاز نمایید. ده بار به صورت سه دقیقه ای ترسیم کردن در مقایسه با یک بار نقاشی 30 دقیقه ای می تواند بیشتر مهارت‌های نقاشی شما بالا ببرد.

  • استفاده از ابزارهای هنری گوناگون و متنوع

شیوه صحیح این می باشد که نخست با مداد آغاز نمایید و بعد به دنبال ذغال، مداد رنگی، پاستل، آبرنگ و سایر مواردی که به آن تمایل دارید بروید. هیچ وقت از ابزار و تکنیک‌های تازه نترسید.

  • از اطرافیان خود نظرسنجی نمایید

این کار موجب می گردد که از عقیده حقیقی سایر افراد که بدون جهت گیری می باشد در ارتباط با کارتان مطلع شوید. در صورتی که افراد بر این عقیده باشند که نقاشیتان مطلوب می باشد در نتیجه شما در راه صحیحی قرار دارید و در غیر این صورت مسیر شما درست نمی باشد.

از جمله موارد دیگر که در فعالیت به شما کمک زیادی می کند این است که نظرات و عقاید سایر اشخاصی که بهتر از شما نقاشی می کنند را جویا شوید. همچنین شما به زودی می توانید با نقاشانی آشنا شوید که از آموزش به افراد مبتدی خوشحال می شوند.

  • سبک مخصوص به خود را داشته باشید

نقاشی کردن را از طریق نقاشی و طراحی مواردی که به آنها تمایل دارید آموزش ببینید. هر اندازه شیوه های بیشتری یاد بگیرید و  به موضوعات و موارد آشنا شوید، سبک فردیتان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. در واقع برخورداری از سبک شخصی، ترکیبی می باشد از ترسیم و نقاشی مطلوب و موضوعی که به آن تمایل دارید. در این  صورت، شما میتوانید با سایر افراد فرق داشته باشید و در سطح پیشرفته شناخته شوید و نقاش معروفی شوید.

  • پرکار باشید

به منظور برخورداری از یک گالری باید تعداد بسیاری اثر داشته باشید. تمامی افرادی که در موضوع، سبک و مهارت از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشند نقاشی های خود را در قالب های مختلف در دسترس سایر افراد قرار می دهند. 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید