چرا شجریان زنش را طلاق داد-علت جدایی محمدرضا شجریان از فرخنده گل افشان چه بود؟

چرا شجریان زنش را طلاق داد

استاد محمدرضا شجریان از چهره های برتر موسیقی جهان می باشند که از هنرمندان نام آور و افتخار آفرین کشور عزیزمان ایران است و با اجرا در بیشتر نقاط جهان توانسته برای ایران افتخارات غرور آفرینی کسب کند.

Related image

این هنرمند عزیز کشورمان دو بار ازدواج کرده است. که نام همسر اولش فرخنده گل افشان است که با یکدیگر به مدت 31 سال زندگی کردند و بعد از جدایی از یکدیگر پس از یک سال با همسر دوم خود به نام کتایون خوانساری ازدواج کرد یک مساله جالب در خصوص محمدرضا شجریان و پسرش همایون شجریان وجود دارد باجناق بودن پدر و پسر است. گیتا خوانساری همسر همایون شجریان خواهر کتایون خوانساری است .

چرا شجریان زنش را طلاق داد؟

محمدرضا شجریان در سال ۱۳۴۰، در سن ۲۱ سالگی و در آن موقع که آموزگار بود با همسر اول خود یعنی خانم فرخنده گل افشان که او هم آموزگار دبستان بود آشنا شد و در ۲۹ مرداد ۱۳۴۱ به یکدیگر در مشهد ازدواج کردند و زندگیشان را شروع کردند . حاصل ازدواج محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان یک پسر و سه دختر می باشد .

همایون شجریان، حاصل ازدواج محمدرضا شجریان و همسر اولش فرخنده گل افشان می باشد که او هم مانند پدر در عرصه موسیقی فعالیت می کند و از خواننده های خوش صدا و نام دار  ایران می باشد که در حیطه موسیقی سنتی کارهای زیادی انجام داده است .

Image result for ‫محمدرضا شجریان و همسر اولش‬‎

محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان  سه دختر به نام های فرزانه شجریان ( راحله شجریان ) و افسانه شجریان و مژگان شجریان دارند .

Image result for ‫محمدرضا شجریان و همسر اولش‬‎

محمدرضا شجریان  و فرخنده گل افشان در سال 1371 از هم طلاق گرفتند و شایعات زیادی درخصوص جدایشان هست اما به خاطر مستند نبودن این شایعات از گفتن آن معذوریم .

یک سال بعد از طلاق محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان ، محمدرضا شجریان با کتایون خوانساری ازدواج کرد.

کتایون خوانساری در سال 1344 به دنیا آمد و در سن 26 سالگی با محمدرضا شجریان ازدواج کرد .

Image result for ‫محمدرضا شجریان و همسر اولش‬‎

کتایون خوانساری یک بار پیش از این در پاریس ازدواج کرده بود و بعد از چندی از همسر اول خود در پاریس جدا میشود و با بعد با محمد رضا شجریان ازدواج می کند که اساس این ازدواج را عشق میداند .

امتیاز بدهید

سلام. مردم را سر کار گذاشتید با این عنوان که «دلیل جدایی شجریان از همسرش چه بود» و بعدش که گفتید شایعات زیاده نمی توانید بیان کنید. خب، مرد حسابی عنوان را عوض کنید مردم با هزار امید برای فضولی وارد این صفحه می شوند و بعد جواب فضولی شان را پیدا نمی کنند. یک کم به فکر مردم فضول که جواب سئوالهاشون رو پیدا نمی کنند باشید.

نظر خود را بنویسید