علت جدایی ملیکا و امیرحسین - چرا ملیکا تهامی و امیر حسین نام دار از هم جدا شدند؟

علت جدایی ملیکا و امیرحسین

دختر جوانی که اخیرا خیلی اسم او را می شنویم و عکس ها و فیلم هاشو در فضای مجازی می بینیم.. کلیپ و فیلم های ملیکا تهامی و لب خوانی آهنگ در اینستاگرام و نامزدش باعث معروفیتش شد . او کتابی نوشته به اسم الف تا الف نیز خیلی ها دنبال این کتاب هستند .

بیوگرافی , عکس , ملیکا تهامی

علت جدایی ملیکا و امیرحسین

ملیکا سادات تهامی تازگی ها دیگر با همسرش امیرحسین ارتباطی ندارد و از هم جدا شده اند البته همسر که نه، نامزد . الان دیگه چیزی به اسم ازدواج وجود نداره  فقط دو نفر با هم زیاد رفت و آمد می کنند و بعد هم یهو این رفت و آمد قطع میشه .

بعد از اینکه ملیکا و امیرحسین به هم زدند ملیکا شروع کرد به گذاشتن پست های احساسی و غمگین شکست عشقی، اما خیلی نگذشت که کلا امیرحسین و فراموش کرد . شخصی به اسم عرفان علیرضایی تو اینستاگرام لایو میزاره و ملیکارو مسخره میکنه آخه شایعه شده بود که  عرفان علیرضایی با ملیکا تهامی نامزد کرده و موجبات خنده و شادی عرفان جان را فراهم کرد .

عکسهای ملیکا تهامی

کتاب الف تا الف ملیکا تهامی :

پس از تحقیقات فهمیدیم که قبلا ملیکا تهامی کتابی نوشته به اسم  الف تا الف. این کتاب مضمونش عاشقانه است و به چاپ رسیده و در واقع دلیل معروفیت ملیکا تهامی کتاب رمان اوست .

بیوگرافی ملیکا تهامی :

در دی ماه سال 75 به دنیا اومده و از طریق اینستاگرام معروف شد و دوست پسرش یه پسر خواننده است که قدش ۲ برابر خودشه و یکی از مزخرف ترین رابطه های تو ایرانه.

به طور تقریبی میشه گفت ۹۹ درصد صورتشو  عمل کرده. و فقط با عمل کردن زشت تر شده و فقط بیخودی کاربرهای اینستاگرام بزرگش کردن.

تمام عکس هاش توی اینستاگرام هست می تونید ببنید  که چقدر بعد از عمل صورتش مصنوعی شده.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید