ایا سحر قریشی ازدواج کرده - ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی بعد از جدایی اش با امید علومی

ایا سحر قریشی ازدواج کرده

وقتی خبر ازدواج مهدی طارمی منتشر شد همان موقع  سحر قریشی هم مصاحبه ای داشت که حرف هایش در آن مصاحبه باعث شد تا خیلی ها فکر کنند که طارمی و قریشی با هم ازدواج کرده اند! شوهر سابق قریشی،  خواننده و آهنگساز  کشورمان امید علومی بود که روابط آنها تا مرحله نامزدی، پیش رفت و بعد هم تمام شد!

ایا سحر قریشی ازدواج کرده

Image result for ‫ایا سحر قریشی ازدواج کرده‬‎

توئیت عاشقانه مهدی طارمی باعث واکنش های زیادی از سوی کاربران شد به گفته حسین ماهینی همشهری‌ و دوست  مهدی طارمی  قرار است از این به بعد او را آقا داماد صدا کنند.
توئیت طارمی بدین شرح بود: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت کلی سرو صدا به پا کرد و برایش کامنت گذاشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است.
همچنین حسین ماهینی برای طارمی کامنت گذاشته که : «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»
شاید بعد از ماه های محرم و صفر، هم تیمی های او جشن دامادی در پیش داشته باشند! دامادی که البته با کارهایش کم کار دست شان نداده!

Image result for ‫توئیت عاشقانه طارمی‬‎

سحر قریشی هم در مصاحبه  اش حرف هایی زد تا خیلی ها فکر کنند که طارمی با سحر قریشی در رابطه هستند!

سحر قریشی در پاسخ  به شایعاتی در خصوص ازدواجش با بازیکن پرسپولیس گفت:
اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) تنها این را می توانم بگویم که فضای مجازی پر است از این حرف و حدیث ها. ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب؛ به این دلیل که نمی خواهم با رد کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم!

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید